TARIMDA İNOVASYON VE VERİMLİLİK İÇİN GÜÇLÜ İŞ BİRLİĞİ

TARIMDA İNOVASYON VE VERİMLİLİK İÇİN GÜÇLÜ İŞ BİRLİĞİ

ASTRANOVA VE LEİLİ BİYOSTİMÜLANT ÜRÜNLERİ

Tarım sektöründe öncü ve geniş bir bitki koruma, bitki besleme ve tohum yelpazesi sunan Astranova 200 entegre çözümden oluşan etkileyici portföyüne şimdi de Leili Biyostimülant ürünlerini ekledi. Biyotik ve abiyotik tüm stres koşulları için tam bir ürün portföyüne sahip Leili ürünleri bitkilerin direncini ve toleransını arttırarak korunmasını sağlar. Biyostimülant ürünlerimiz, bitkilerin bu streslere karşı savunmalarını güçlendirmek ve daha iyi bir büyüme ortamı saplamak için tasarlanmıştır. Bu sadeye bitkiler, olumsuz etkileri azaltırken sağlıklı ve üretken bir şekilde gelişebilir.

Leili biyostimülant ürünleri bu alanda 30 yılı aşan tecrübesiyle tüm dünyada kendini kanıtlamış ürünlerdir.

Dünya biyostimülant devi olan Leili’nin Türkiye’deki tek distribütörü olarak; ürünlerimizin etkinliği, kalitesi ve destek hizmetleriyle öne çıkarak çiftçilerin başarılarına ortak olmak ve tarımsal üretimi daha verimli ve sürdürülebilir hale getirmek için sabırsızlıkla çalışıyoruz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha Fazla Bilgi